SIT1602AC-82-33E-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AC-82-33E-27.000000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 3.3V 27MHZ OE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602AC-82-33E-27.000000T Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC XO 3.3V 27MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά *
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα SIT1602AC-82-33E-27.00000T
SIT1602AC-82-33E-27.00000T-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Oscillator 4-SMD, No Lead