SIT1566AI-JE-DCC-32.768
SiTimeSiTime
SIT1566AI-JE-DCC-32.768 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: SIT1566AI-JE-DCC-32.768.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1566AI-JE-DCC-32.768 Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS TCXO 32.7680KHZ LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20414 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1566AI-JE-DCC-32.768.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Σειρά SiT1566
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, CSPBGA Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα Q10217503 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±5ppm Συχνότητα 32.768kHz
Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1.8V 4-UFBGA, CSPBGA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 5.3µA