SIT1552AI-JE-DCC-32.768D
SiTimeSiTime
SIT1552AI-JE-DCC-32.768D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: SIT1552AI-JE-DCC-32.768D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1552AI-JE-DCC-32.768D Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS TCXO 32.7680KHZ LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80939 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1552AI-JE-DCC-32.768D.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.5 V ~ 3.63 V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Σειρά SiT1552
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, CSPBGA Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±5ppm
Συχνότητα 32.768kHz Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1.5 V ~ 3.63 V 4-UFBGA, CSPBGA