SIT1534AI-J4-DCC-00.032E
SiTimeSiTime
SIT1534AI-J4-DCC-00.032E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 320.0000HZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1534AI-J4-DCC-00.032E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1534AI-J4-DCC-00.032E Κατασκευαστής SiTime
Διαθέσιμη ποσότητα 92469 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1534AI-J4-DCC-00.032E.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.2 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Σειρά SiT1534
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, CSPBGA Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 1473-1541-2
SIT1534AI-J4-DCC-00.032E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm Συχνότητα 32Hz
Λεπτομερής περιγραφή 32Hz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.2 V ~ 3.63 V 4-UFBGA, CSPBGA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.4µA