SIT1533AI-H4-DCC-32.768E
SiTimeSiTime
SIT1533AI-H4-DCC-32.768E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1533AI-H4-DCC-32.768E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1533AI-H4-DCC-32.768E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67940 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1533AI-H4-DCC-32.768E.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.5 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Σειρά SiT1533
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 1473-1239-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας +100ppm Συχνότητα 32.768kHz
Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.5 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.4µA