STF15100C
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
STF15100C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: STF15100C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V ITO220AB
Φύλλα δεδομένων: STF15100C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STF15100C
Αριθμός εξαρτήματος STF15100C Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V ITO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 220294 pcs Φύλλο δεδομένων STF15100C.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 7.5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα STF15100CSMC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 180µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -