SMCJ40CATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
SMCJ40CATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ40CATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ40CATR
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ40CATR Κατασκευαστής SMC Diode Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 462048 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ40CATR.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 44.4V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 40V Τάσης - Ανάλυση SMC (DO-214AB)
Τύπος Zener Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 23.2A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα SMCJ40CATRSMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMCJ40CATR Περιγραφή TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 64.5V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -