SMBJ70CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ70CATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 113V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ70CATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ70CATR
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ70CATR Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 934926 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ70CATR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V
Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ70CATRSMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -