SMBJ30CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ30CATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ30CATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ30CATR
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ30CATR Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 652101 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ30CATR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1655-1976-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -