SMBJ18CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ18CATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ18CATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ18CATR
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ18CATR Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 969788 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ18CATR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 20V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ18CATRSMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ18CHE3/52
SMBJ18CHE3/52
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
Σε απόθεμα: 5153 pcs
Κατεβάστε: SMBJ18CHE3/52.pdf
RFQ
SMBJ18CA-TR
SMBJ18CA-TR
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 39.3V SMB