SMBJ15CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ15CATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ15CATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ15CATR
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ15CATR Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1073951 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ15CATR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1655-1625-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 24A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -