SMBJ150ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ150ATR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 150V 243V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ150ATR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ150ATR
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ150ATR Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 898260 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ150ATR.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V
Τάση - Ανάλυση (Min) 167V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ150ATRSMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.5A