MBRF20200CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF20200CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
Φύλλα δεδομένων: MBRF20200CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRF20200CT
Αριθμός εξαρτήματος MBRF20200CT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218365 pcs Φύλλο δεδομένων MBRF20200CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1126
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
Σε απόθεμα: 80469 pcs
Κατεβάστε: MBRF20200CT.pdf
RFQ
MBRF20200CTHC0G
MBRF20200CTHC0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
Κατεβάστε: MBRF20200CTHC0G.pdf
RFQ
MBRF20150CTL
MBRF20150CTL
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Κατεβάστε: MBRF20150CTL.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Κατεβάστε: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CT C0G
MBRF20200CT C0G
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V 20A ITO220AB
Κατεβάστε: MBRF20200CT C0G.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ARRAY 200V 10A ITO220AB
Κατεβάστε: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CTR
MBRF20200CTR
Κατεβάστε: MBRF20200CTR.pdf
MBRF20200CT-LJ
MBRF20200CT-LJ
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB
Κατεβάστε: MBRF20200CT-LJ.pdf
MBRF20200
MBRF20200
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC
Κατεβάστε: MBRF20200.pdf
MBRF20200CTG
MBRF20200CTG
Κατεβάστε: MBRF20200CTG.pdf
MBRF20150CTR
MBRF20150CTR