MBRF10200
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF10200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MBRF10200
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AC
Φύλλα δεδομένων: MBRF10200.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRF10200
Αριθμός εξαρτήματος MBRF10200 Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 269668 pcs Φύλλο δεδομένων MBRF10200.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1099
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 200V 10A Through Hole ITO-220AC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRF10150CT-JT
MBRF10150CT-JT
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ARRAY 150V 5A ITO220AB
Σε απόθεμα: 91332 pcs
Κατεβάστε: MBRF10150CT-JT.pdf
RFQ
MBRF10200CT
MBRF10200CT
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220