MBR60150CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR60150CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR60150CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR60150CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR60150CT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117069 pcs Φύλλο δεδομένων MBR60150CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 940mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 1655-1082
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -