MBR60100CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR60100CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR60100CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR60100CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR60100CT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114789 pcs Φύλλο δεδομένων MBR60100CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 1655-1080
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR60100
MBR60100
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5