MBR20100WT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR20100WT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Φύλλα δεδομένων: MBR20100WT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR20100WT
Αριθμός εξαρτήματος MBR20100WT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125031 pcs Φύλλο δεδομένων MBR20100WT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα 1655-1038
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Through Hole TO-247-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -