MBR10150CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR10150CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR10150CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR10150CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR10150CT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 259265 pcs Φύλλο δεδομένων MBR10150CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 930mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 1655-1017
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR10150CT-G1
MBR10150CT-G1
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Σε απόθεμα: 184709 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MBR10150CT
MBR10150CT
Περιγραφή: DIODE ARRAY 150V 5A TO220AB
Κατεβάστε: MBR10150CT.pdf
RFQ
MBR10100MFST3G
MBR10100MFST3G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN
Κατεβάστε: MBR10100MFST3G.pdf
MBR10150CT
MBR10150CT
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: MBR10150CT.pdf
MBR10150CTF-E1
MBR10150CTF-E1
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Κατεβάστε: MBR10150CTF-E1.pdf
MBR10100MFST1G
MBR10100MFST1G
Κατεβάστε: MBR10100MFST1G.pdf
MBR10100HC0G
MBR10100HC0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Κατεβάστε: MBR10100HC0G.pdf
MBR10150CT-LJ
MBR10150CT-LJ
Κατεβάστε: MBR10150CT-LJ.pdf
MBR10100ULPS-TP
MBR10100ULPS-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Κατεβάστε: MBR10100ULPS-TP.pdf
MBR10150CT C0G
MBR10150CT C0G
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB
Κατεβάστε: MBR10150CT C0G.pdf
MBR10150 C0G
MBR10150 C0G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AC
Κατεβάστε: MBR10150 C0G.pdf
MBR10150CT-E1
MBR10150CT-E1
Κατεβάστε: MBR10150CT-E1.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών