16CTQ080
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 16CTQ080
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: 16CTQ080.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16CTQ080
Αριθμός εξαρτήματος 16CTQ080 Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196886 pcs Φύλλο δεδομένων 16CTQ080.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 16CTQ080SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 8A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 550µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 8A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
16CTQ080
16CTQ080
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Σε απόθεμα: 5610 pcs
Κατεβάστε: 16CTQ080.pdf
RFQ
16CTQ080STRL
16CTQ080STRL
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Κατεβάστε: 16CTQ080STRL.pdf
RFQ
16CT
16CT
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC/500VDC
Κατεβάστε: 16CT.pdf
16CTQ080S
16CTQ080S