PFRT.012.250.B
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PFRT.012.250.B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFRT.012.250.B Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4016 pcs Φύλλο δεδομένων PFRT.012.250.B.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Σειρά PFRT Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 16 Ohms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 6 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Max 3A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 120mA