DLFP-0147-16D3
SchurterSchurter
DLFP-0147-16D3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Schurter
Περιγραφή προϊόντος COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: DLFP-0147-16D3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLFP-0147-16D3 Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6029 pcs Φύλλο δεδομένων DLFP-0147-16D3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 440V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) Σειρά DLFP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 486-3155
DLFP-0147-16D3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 100°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 16A DCR 25 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 25 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 16A εγκρίσεις -