DF11.1089.0010.02
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Φύλλα δεδομένων: DF11.1089.0010.02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11.1089.0010.02 Κατασκευαστής Schurter
Διαθέσιμη ποσότητα 2187 pcs Φύλλο δεδομένων DF11.1089.0010.02.pdf
Τάσης - UL 250VAC Τάσης - IEC 250VAC
Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Χαρακτηριστικά μεταγωγής Circuit Breaker, Switch On-Off
Σειρά DF11 Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 29.00mm x 73.50mm Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DF11.ABDBL150C0.0010.02 Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP40 Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι -
Ασφάλεια ηλεκτρική No Τύπος φίλτρου Unfiltered - Commercial
Τρέχουσες - UL 15A Τρέχουσες - IEC 10A