0071.3011.B1
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 471.5V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: 0071.3011.B1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0071.3011.B1
Αριθμός εξαρτήματος 0071.3011.B1 Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή VARISTOR 471.5V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4521 pcs Φύλλο δεδομένων 0071.3011.B1.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 471.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 425V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 518V Σειρά AVTP
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 390V Μέγιστη AC Volts 300V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 21J Λεπτομερής περιγραφή 471.5V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 52pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0071.3011.A2
0071.3011.A2
Σε απόθεμα: 4572 pcs
Κατεβάστε: 0071.3011.A2.pdf
RFQ
Περιγραφή: VARISTOR 424V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5503 pcs
Κατεβάστε: 0071.2781.A2.pdf
RFQ
0071.3041.B1
0071.3041.B1
Περιγραφή: VARISTOR 471.5V 3.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: 0071.3041.B1.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 471.5V 1.75KA DISC 7MM