0071.1511.T2
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 235.5V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: 0071.1511.T2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0071.1511.T2
Αριθμός εξαρτήματος 0071.1511.T2 Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή VARISTOR 235.5V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5255 pcs Φύλλο δεδομένων 0071.1511.T2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 235.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 212V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 259V Σειρά AVTP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 10.5J Λεπτομερής περιγραφή 235.5V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 101pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0071.1511.A2
0071.1511.A2
Σε απόθεμα: 6024 pcs
Κατεβάστε: 0071.1511.A2.pdf
RFQ
0071.1481.T2
0071.1481.T2
Περιγραφή: VARISTOR 220V 12KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 4119 pcs
Κατεβάστε: 0071.1481.T2.pdf
RFQ
Περιγραφή: VARISTOR 235.5V 3.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: 0071.1541.A2.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 235.5V 1.75KA DISC 7MM