0071.1411.T2
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: 0071.1411.T2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0071.1411.T2
Αριθμός εξαρτήματος 0071.1411.T2 Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή VARISTOR 220V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4900 pcs Φύλλο δεδομένων 0071.1411.T2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά AVTP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 9.0J Λεπτομερής περιγραφή 220V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 111pF @ 1kHz