0071.1211.T2
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 188.5V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: 0071.1211.T2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0071.1211.T2
Αριθμός εξαρτήματος 0071.1211.T2 Κατασκευαστής Schurter
Περιγραφή VARISTOR 188.5V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4927 pcs Φύλλο δεδομένων 0071.1211.T2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 188.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 170V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 207V Σειρά AVTP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 160V Μέγιστη AC Volts 120V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 8.0J Λεπτομερής περιγραφή 188.5V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 118pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0071.1221.B1
0071.1221.B1
Περιγραφή: VARISTOR 188.5V 1.75KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5124 pcs
Κατεβάστε: 0071.1221.B1.pdf
RFQ
Περιγραφή: VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5075 pcs
Κατεβάστε: 0070.9581.B1.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CONN FEMALE 23POS GOLD
Κατεβάστε: 007023023000110.pdf
0071.1221.A2
0071.1221.A2
Κατεβάστε: 0071.1221.A2.pdf
Κατεβάστε: 0070.9581.A2.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 188.5V 3.5KA DISC 10MM