9GA0912P4S031
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC AXIAL FAN 92X92X25MM PWM
Φύλλα δεδομένων: 9GA0912P4S031.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9GA0912P4S031
Αριθμός εξαρτήματος 9GA0912P4S031 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή DC AXIAL FAN 92X92X25MM PWM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4219 pcs Φύλλο δεδομένων 9GA0912P4S031.pdf
Πλάτος 25.00mm Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 4 Wire Leads
στατική πίεση 0.240 in H2O (59.8 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H
Σειρά San Ace 92 RPM 3800 RPM
Ισχύς (Watts) 2.40W Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Θόρυβος 35.0 dB(A) Υλικό - Πλαίσιο Plastic
Υλικό - Λεπίδα Plastic Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 60°C
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A