9BMB12S202
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EC AXIAL 97X33MM
Φύλλα δεδομένων: 1.9BMB12S202.pdf2.9BMB12S202.pdf3.9BMB12S202.pdf4.9BMB12S202.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9BMB12S202
Αριθμός εξαρτήματος 9BMB12S202 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή EC AXIAL 97X33MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Πλάτος 33.00mm Βάρος 0.419 lb (190.06g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 2.450 in H2O (610.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Σειρά San Ace B97
RPM 5250 RPM Ισχύς (Watts) 16.80W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 59.0 dB(A)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Protection Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.40A Λαμβάνοντας Τύπος Ball