9BMB12H202
Sanyo DenkiSanyo Denki
9BMB12H202 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sanyo Denki
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 97X33MM 12VDC HIGH PERF
Φύλλα δεδομένων: 1.9BMB12H202.pdf2.9BMB12H202.pdf3.9BMB12H202.pdf4.9BMB12H202.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9BMB12H202
Αριθμός εξαρτήματος 9BMB12H202 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή BLOWER 97X33MM 12VDC HIGH PERF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 33.00mm Βάρος 0.419 lb (190.06g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 1.968 in H2O (490.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Σειρά San Ace B97
RPM 4850 RPM Ισχύς (Watts) 13.20W
Αλλα ονόματα 1688-1376 Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Θόρυβος 57.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.10A Λαμβάνοντας Τύπος Ball