109BD12FD2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC BLOWER 76X30MM LOCK
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BD12FD2
Αριθμός εξαρτήματος 109BD12FD2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή DC BLOWER 76X30MM LOCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5031 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 30.00mm Βάρος 0.222 lb (100.7g)
Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.394 in H2O (98.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 76mm L x 75.5mm H Σειρά San Ace B76
RPM 2600 RPM Ισχύς (Watts) 3.24W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 37.0 dB(A)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.270A Λαμβάνοντας Τύπος Ball