SWF100P-48
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
SWF100P-48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 100W
Φύλλα δεδομένων: 1.SWF100P-48.pdf2.SWF100P-48.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWF100P-48
Αριθμός εξαρτήματος SWF100P-48 Κατασκευαστής Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2178 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SWF100P-48.pdf2.SWF100P-48.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Σειρά SWF Ισχύς (Watts) 100W
Αλλα ονόματα SWF100P-48 DK Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Universal Input Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A
εγκρίσεις CE εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
SWF100P-48-L
SWF100P-48-L
Σε απόθεμα: 1666 pcs
Κατεβάστε: SWF100P-48-L.pdf
RFQ
SWF100P-48-L-R
SWF100P-48-L-R