SWF050P-24
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
SWF050P-24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 50W
Φύλλα δεδομένων: SWF050P-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWF050P-24
Αριθμός εξαρτήματος SWF050P-24 Κατασκευαστής Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2900 pcs Φύλλο δεδομένων SWF050P-24.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.0mm x 50.0mm x 28.5mm)
Σειρά SWF Ισχύς (Watts) 50W
Αλλα ονόματα SWF050P-24 DK Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Universal Input Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A
εγκρίσεις CE, cURus εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SWF050P-24-LC
SWF050P-24-LC