HWB060S-12-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 60W
Φύλλα δεδομένων: HWB060S-12-R-C.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 725 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HWB060S-12-R-C Κατασκευαστής Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 725 pcs Φύλλο δεδομένων HWB060S-12-R-C.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.69" L x 3.62" W x 1.54" H (170.0mm x 92.0mm x 39.0mm) Σειρά HWB
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα HWB060S-12-R-C DK
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Load Sharing, Universal Input Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.2A