HWB015D-15-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Φύλλα δεδομένων: HWB015D-15-R-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
56 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HWB015D-15-R-C Κατασκευαστής Sanken Electric Co., Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1145 pcs Φύλλο δεδομένων HWB015D-15-R-C.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Σειρά HWB
Ισχύς (Watts) 15W Αλλα ονόματα HWB015D-15-R-C DK
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Load Sharing, Universal Input Αποδοτικότητα 75%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 650mA, 650mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 650mA, 650mA
εγκρίσεις CE, cURus, GS εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HWB015S-05
HWB015S-05
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Σε απόθεμα: 1327 pcs
Κατεβάστε: HWB015S-05.pdf
RFQ
HWB015D-15
HWB015D-15