ZF5S-40-01-T-WT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
ZF5S-40-01-T-WT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.ZF5S-40-01-T-WT.pdf2.ZF5S-40-01-T-WT.pdf3.ZF5S-40-01-T-WT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
2508 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZF5S-40-01-T-WT Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά ZF5S Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα SAM10880
ZF5S-40-01-T-WT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Slide Lock
στέγαση χρώμα Natural Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 40 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A per Contact Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Straight
ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP) ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ZF5S-30-01-T-WT
ZF5S-30-01-T-WT
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A