ZF5-30-01-T-WT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: ZF5-30-01-T-WT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZF5-30-01-T-WT Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58765 pcs Φύλλο δεδομένων ZF5-30-01-T-WT.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά ZF5 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) στέγαση χρώμα Natural
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση -