ZF1-16-01-T-WT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.ZF1-16-01-T-WT.pdf2.ZF1-16-01-T-WT.pdf3.ZF1-16-01-T-WT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZF1-16-01-T-WT Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά ZF1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)