TSW-142-23-G-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TSW-142-23-G-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 42POS .100" SGL GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.TSW-142-23-G-S.pdf2.TSW-142-23-G-S.pdf3.TSW-142-23-G-S.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSW-142-23-G-S Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 42POS .100" SGL GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά TSW Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.445" (11.30mm) Αλλα ονόματα SAM1069-42
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 42
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 42 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.115" (2.92mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm)