TMM-138-01-T-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-138-01-T-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 76POS DUAL 2MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.TMM-138-01-T-D.pdf2.TMM-138-01-T-D.pdf3.TMM-138-01-T-D.pdf4.TMM-138-01-T-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMM-138-01-T-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 76POS DUAL 2MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά TMM Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.323" (8.20mm) Αλλα ονόματα SAM1177-38
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 76
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 76 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.126" (3.20mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TMM-138-01-SM-S-RA-038
TMM-138-01-SM-S-RA-038
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-138-01-SM-S-RA-038.pdf
RFQ
TMM-138-01-T-D-RA
TMM-138-01-T-D-RA
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-138-01-T-D-RA.pdf
RFQ
TMM-138-01-T-D-RA-001
TMM-138-01-T-D-RA-001
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-138-01-T-D-RA-001.pdf
TMM-138-01-T-D-RA-004
TMM-138-01-T-D-RA-004
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP