TMM-126-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-126-01-T-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 26POS SNGL 2MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.TMM-126-01-T-S.pdf2.TMM-126-01-T-S.pdf3.TMM-126-01-T-S.pdf4.TMM-126-01-T-S.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMM-126-01-T-S Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 26POS SNGL 2MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά TMM Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.323" (8.20mm) Αλλα ονόματα SAM1178-26
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.126" (3.20mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Σχετικά προϊόντα
TMM-126-01-T-S-RA-003
TMM-126-01-T-S-RA-003
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA-003.pdf
RFQ
TMM-126-01-T-D-RE
TMM-126-01-T-D-RE
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-D-RE.pdf
RFQ
TMM-126-01-T-D-SM
TMM-126-01-T-D-SM
Περιγραφή: CONN HEADER 52POS DUAL 2MM SMD
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-D-SM.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-001
TMM-126-01-T-S-RA-001
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA-001.pdf
TMM-126-01-T-D-SM-A
TMM-126-01-T-D-SM-A
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-D-SM-A.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-002
TMM-126-01-T-S-RA-002
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA-002.pdf
TMM-126-01-T-D-SM-P
TMM-126-01-T-D-SM-P
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-D-SM-P.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-004
TMM-126-01-T-S-RA-004
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA-004.pdf
TMM-126-01-T-Q-RE
TMM-126-01-T-Q-RE
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-Q-RE.pdf
TMM-126-01-T-S-RA
TMM-126-01-T-S-RA
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA.pdf
TMM-126-01-T-Q-RA
TMM-126-01-T-Q-RA
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-Q-RA.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-005
TMM-126-01-T-S-RA-005
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-T-S-RA-005.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών