TMM-126-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-126-01-S-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.TMM-126-01-S-D.pdf2.TMM-126-01-S-D.pdf3.TMM-126-01-S-D.pdf4.TMM-126-01-S-D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMM-126-01-S-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά TMM Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.323" (8.20mm) Αλλα ονόματα SAM1175-26
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 52
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 52 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.126" (3.20mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Σχετικά προϊόντα
TMM-126-01-S-D-RA-002
TMM-126-01-S-D-RA-002
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-S-D-RA-002.pdf
RFQ
TMM-126-01-S-D-RA-003
TMM-126-01-S-D-RA-003
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε: TMM-126-01-S-D-RA-003.pdf
RFQ
TMM-126-01-S-D-RA-004
TMM-126-01-S-D-RA-004
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP