TCSD-22-D-05.50-01-F-N-P20-R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCSD-22-D-05.50-01-F-N-P20-R Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8495 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Tiger Eye™ TCSD Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 44 Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.458' (139.70mm, 5.50") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Polarizing Key Λεπτομερής περιγραφή 44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.458' (139.70mm, 5.50")
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Socket to Socket, Reversed Χρώμα Gray, Ribbon
καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TCSD-22-D-05.50-01-F-N-P01
TCSD-22-D-05.50-01-F-N-P01
Σε απόθεμα: 7349 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TCSD-22-D-05.50-01
TCSD-22-D-05.50-01