TCSD-10-D-07.87-01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCSD-10-D-07.87-01 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12582 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Tiger Eye™ TCSD Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.656' (200.00mm, 7.87") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.656' (200.00mm, 7.87")
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Socket to Socket Χρώμα Gray, Ribbon
Σχετικά προϊόντα
TCSD-10-D-07.75-01-N-RW
TCSD-10-D-07.75-01-N-RW
Σε απόθεμα: 9783 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TCSD-10-D-07.80-01-F-N-R
TCSD-10-D-07.80-01-F-N-R
Κατεβάστε:
RFQ
TCSD-10-D-07.87-01-F-N-RN2
TCSD-10-D-07.87-01-F-N-RN2
TCSD-10-D-07.87-01-F-N-P01-RW
TCSD-10-D-07.87-01-F-N-P01-RW
TCSD-10-D-07.87-01-F-N
TCSD-10-D-07.87-01-F-N
TCSD-10-D-07.87-01-N-RN2
TCSD-10-D-07.87-01-N-RN2
TCSD-10-D-07.81-01
TCSD-10-D-07.81-01
TCSD-10-D-07.75-01-N
TCSD-10-D-07.75-01-N
TCSD-10-D-07.87-01-N-R
TCSD-10-D-07.87-01-N-R
TCSD-10-D-07.87-01-N
TCSD-10-D-07.87-01-N
TCSD-10-D-07.75-01-N-R
TCSD-10-D-07.75-01-N-R
TCSD-10-D-07.80-01-F
TCSD-10-D-07.80-01-F
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών