TCSD-10-D-05.75-01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCSD-10-D-05.75-01 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9975 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Tiger Eye™ TCSD Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.479' (146.05mm, 5.75") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.479' (146.05mm, 5.75")
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Socket to Socket Χρώμα Gray, Ribbon
Σχετικά προϊόντα
TCSD-10-D-05.75-01-F-N-R
TCSD-10-D-05.75-01-F-N-R
Σε απόθεμα: 10980 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TCSD-10-D-05.75-01-F-N
TCSD-10-D-05.75-01-F-N
Κατεβάστε:
RFQ
TCSD-10-D-05.75-01-F
TCSD-10-D-05.75-01-F