TCSD-10-D-05.50-01-F-N-P09-R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCSD-10-D-05.50-01-F-N-P09-R Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10295 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Tiger Eye™ TCSD Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.458' (139.70mm, 5.50") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Polarizing Key Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.458' (139.70mm, 5.50")