STMM-120-02-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
STMM-120-02-S-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος 2MM TERMINAL STRIPS
Φύλλα δεδομένων: 1.STMM-120-02-S-D.pdf2.STMM-120-02-S-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STMM-120-02-S-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM TERMINAL STRIPS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9726 pcs Φύλλο δεδομένων 1.STMM-120-02-S-D.pdf2.STMM-120-02-S-D.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Flex Stack, STMM Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.302" (7.67mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.190" (4.83mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.120" (3.05mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
STMM-120-02-S-D-SM-K-TR
STMM-120-02-S-D-SM-K-TR
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIPS
Σε απόθεμα: 10570 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
STMM-120-02-L-D-SM-LC-K-TR
STMM-120-02-L-D-SM-LC-K-TR
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIPS
Σε απόθεμα: 13707 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
STMM-120-02-S-D-RA-01
STMM-120-02-S-D-RA-01
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIPS
STMM-120-02-L-D-SM-LC
STMM-120-02-L-D-SM-LC
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIPS
STMM-120-02-S-D-P
STMM-120-02-S-D-P
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIPS