SNT-100-OR-H-H
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SHUNT JUMPERS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SNT-100-OR-H-H Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 89479 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Open Top, Grip Σειρά SNT
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 2 (1 x 2) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.550" (13.97mm) Γένος Female Sockets
Λεπτομερής περιγραφή 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Orange Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)