SFML-120-01-S-D-K
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFML-120-01-S-D-K Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 9927 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά Tiger Eye™ SFML
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.180" (4.57mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Receptacle Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.120" (3.05mm)