SFML-120-01-L-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050'' X .050
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFML-120-01-L-D-LC Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 11029 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά Tiger Eye™ SFML
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.180" (4.57mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Receptacle Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.120" (3.05mm)