SFMC-127-T1-F-D
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFMC-127-T1-F-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά Tiger Eye™ SFMC
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 54 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.180" (4.57mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 54 Position Receptacle Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 2.9A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.120" (3.05mm)